X
تبلیغات
زولا
دیدگاه من!
  
 
 
آرشیو
 
یکشنبه 16 مرداد‌ماه سال 1384
ماهواره های جمهوری اسلامی
اخیرا در ایران شورایی به نام شورای عالی فضائی تشکیل شد. در نخستین جلسه این شورا در مورد پرتاب ماهواره های مصباح و زهره و چند ماهواره دیگر بحث و تبادل نظر شد. اطلاعات زیادی از جزئیات این بحث و تبادل نظر در دست نیست اما پیش بینی می شود که موارد زیر مورد توجه قرار گرفته و در مورد آنها تصمیماتی گرفته شده باشد:
۱) ارسال ماهواره های اکتشافی برای بررسی زندگی اجتماعی کرات دیگر برای صادر کردن انقلاب اسلامی به این کرات.

۲) ارسال ماهواره های اکتشافی بازرگانی چند منظوره دیپلماتیک - اقتصادی برای بررسی امکان توسعه واردات کالاهای مصرفی از کرات دیگر، تا با توسعه واردات از این کرات ارتباطات دیپلماتیک نیز با آنها توسعه یابد.

۳) بررسی وضع کرات دیگر جهت اداره این کرات توسط شورای شهر و شهرداری تهران در وقت اضافی شورای شهر تهران، تا در اثر این اقدامات امکان برگزاری انتخابات مناسب در این کرات بوجود بیاید. شورای شهر همچنین پیش بینی می کند که با ایجاد ترافیک، مردم در این کرات پشت راه بندان می مانند و وقت پیدا می کنند که به حقیقت هستی فکر کنند و لذا اندیشه نیز متعالی می شود.

۴) ارسال ماهواره مصباح برای کنترل جو و قدرت از راه دور و بررسی افکار و اندیشه های انحرافی و اصلاح آن از طریق یک مجموعه ماهواره های نظامی و منفجر شونده.

۵) ایجاد فضای اسلامی و اشاعه فرهنگ متعالی در منظومه شمسی از طریق انتخاب نام های مناسب برای سیارات این منظومه انقلابی - فرهنگی. پیشنهاد می شود از سوی فرهنگستان ادب پارسی اسامی نامناسب قبلی به این شکل تغییر یابد: زهره(به خواهر طاهره)، اورانوس (به خواهر سمیه)، نپتون( به خواهر رضوانه)، پلوتون (به برادر رجبقلی)، ناهید(به خواهر طیبه)، مشتری (با تغییر کاربری به برادر حبیب الله)، مریخ (به برادر امیرعلی)، زمین(به جمهوری اسلامی ایران)، ضمنا در مراحل بعدی برای تغییر اسامی دیگری مانند منظومه شمسی (به منظومه خواهر شمسی) و کهکشان راه شیری (کهکشان بزرگراه شهید حقانی) و ... اقدام می شود.

۶) ارسال ماهواره های سنجش از راه دور برای بررسی امکان زندگی سازماندهی شده برخی از شهروندان در راستای ارزیابی امکان برگزاری انتخابات با مشارکت وسیع در این کرات، جهت شکستن پشت دشمنان، به عنوان یکی از مهم ترین سیاستهای دفاعی در مقابل استکبار جهانی.

۷) ارسال ماهواره های سنجش از راه دور برای بررسی های دقیق اطلاعاتی در کرات مختلف و شناسایی افکار و اندیشه های موجود در این کرات و تلاش برای تغییر این اندیشه ها از طریق توسعه قضائی شورای فضائی.

۸) بررسی وضع خاک و زمین دیگر کرات تا در صورتی که اگر این کرات برای کشاورزی مناسب نباشند، حتما در آنجا حضور فعال و عمرانی یافته و با وضع قوانین شهری امکان خرید و فروش زمین ها و توسعه برج سازی و شهرک سازی و پیش فروش این زمین ها افزایش یابد و قیمت این کرات بالا رفته و بعدا بتوان آنرا به کشورهای دیگر فروخت، تا با در آمد آن به واردات کالاهای مصرفی از اروپا بپردازیم تا با افزایش عظیم واردات از اروپا نتیجه آنرا در دیپلماسی مشاهده کرده و در نهایت فشارهای جهانی در مورد حقوق بشر بر ایران کاهش یابد.

۹) بررسی وضع کرات دیگر برای احداث مراکز غنی سازی اورانیم در این کرات، تا آنجا که بتوان اقدام به ایجاد نیروگاههای هسته ای کرد و در مرحله بعد با انتشار اطلاعات مربوط به این نیروگاهها وارد مذاکره با اروپا بشویم تا در این مذاکرات در اثر چانه زنی های دیپلماتیک فعالیت غنی سازی در این نیروگاهها متوقف شده و با توقف فعالیت این نیروگاهها جلوی دخالت اروپا و غربیان در مسائل داخلی کشور و از جمله حقوق بشر را گرفت. (بر اساس ارزیابی های انجام گرفته آزاد کردن ۲۵ زندانی سیاسی ۷۳ برابر پرتاب شش ماهواره هزینه دارد.)

۱۰) پرتاب ماهواره های مختلف اصلاح طلبانه توسط هنرمندان و نیروهای فرهنگی، دارای توانمندی پخش امواج رادیویی و تلویزیونی در نیمکره راست و چپ کره زمین و پخش بیش از ۱۲۰۰ برنامه همزمان تلویزیونی و رادیویی از هرکدام از این ماهواره ها برای توسعه هنر و فرهنگ و سرگرم کردن مردم و همچنین پرتاب ماهواره های تولید کننده پارازیت توسط محافظه کاران برای جلوگیری از دریافت امواج رادیویی و تلویزیونی اصلاح طلبان و مقابله با تهاجم فرهنگی.

۱۱) ارسال ماهواره های شناسایی وضعیت فرهنگی و اجتماعی کرات دیگر جهت ارزیابی این که آیا در کرات دیگر امکان سفر هنرمندان و متفکران برجسته ایرانی وجود دارد، به شکلی که آنان بتوانند علاوه بر دیدن سایر نقاط جهان، تحت تاثیر فرهنگ منحط غربی قرار نگیرند و به عوامل جاسوسی آنها هم تبدیل نشوند.

۱۲) پرتاب ماهواره های اکتشافی برای کشف کشورهای ناشناخته آفریقا، اقیانوسیه و مناطق نزدیک به قطب شمال و جنوب برای کمک به این کشورها تا آنها بتوانند مستقل شوند و بعدا با برقراری ارتباطات حسنه با این کشورهای تازه استقلال یافته، بتوان آنها را جایگزین کشورهای اروپا و آمریکا کرد.

۱۳) تلاش برای کشف کرات مناسب و سیاره های دور افتاده برای ارسال اصلاح طلبان و مخالفان سیاسی به آنجا با موشک های فضانورد و حتی الامکان منفجر کردن موشک پس از پیاده شدن آنان از راه دور.

۱۴) ارسال ماهواره های اکتشافی از طریق وزارت راه و ترابری برای کشف راههایی که ببینیم چطور یک هواپیما یا هلی کوپتر می تواند بدون سقوط کردن از زمین بلند شود و بر زمین بنشیند.

۱۵) آشنا شدن با ایرانیانی که در کرات دیگر مشغول تاکسیرانی یا سخنرانی یا توزیع لواشک و زعفران هستند.

۱۶) کشف کرات جدید و انتشار کتب، فیلم، برگزاری نمایشگاهها، جشن ها و کنسرت های موسیقی سنتی و احداث کتابخانه و ایجاد نمایشگاههای بازرگانی و دفاتر تبلیغاتی در آن کرات و در پایان، تحقیق و پژوهش در مورد اینکه آیا در آن کرات موجودات انسانی زیست می کنند یا نه.

۱۷) ارسال ماهواره های اکتشافی برای بررسی راهها و جاده های احتمالی در کرات دیگر توسط وزارت راه و ترابری و ارزیابی امکان افزایش تصادفات در آن راهها از طریق نظارت بر شیوه رانندگی در آنجا.
۱۸)فیلتر کردن سایت های کرات دیگر (خصوصا آن کرات که توسط منظومه های کفر! هدایت میشوند!)
آموزش کشتن و زندانیکردن بیشترین بیگناه در کمترین مدت! (با نشاندادن عکسهای از حوادث کردستان!)
تهیه و توزیع چندین ملیون کیلومتر "روسری"!

۱۹)به شوهر دادن سیاره "زهره" که دیگر این سیاره ضعیفه تو اون فلک پر از سیاره های مذکر تنهایی نچرخه!
۲۰)پرورش و گسترش دین اسلام در کرات دیگر
جذب و اموزش فضاییهای مسلمان شده برای انجام عملیاتهای انتحاری در کره زمین و بر روی سایر ماهواره های غربی و شرقی از جمله دیسکاوری

۲۱)کمک روحی روانی و مالی به قمرهای اسلامی از جمله قمر بنی هاشم

برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
 
تعداد بازدیدکنندگان : 146687


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها